Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Hodkovice nad Mohelkou

Aktuality

Třídíme doma   logo
29.07.2021

Třídíme doma - dotazník

Připravili jsme pro občany města dotazník, který se týká nového systému třídění odpadů. Budeme rádi, když se zúčastníte jeho vyplnění a sdělíte nám své názory. Dotazník najdete v příloze letního čísla kulturního kalendáře anebo je k vyzvednutí v budově radnice. 

 
třídíme odpad
29.07.2021

Informace pro podnikatele

PODNIKATELÉ se mohou od 1. července 2021 zapojit po uzavření smlouvy s městem do obecního systému odpadového hospodářství.

Zájemci se mohou hlásit na oddělení životního prostředí a památek.  Ceník za varianty sběrných prostředků najdete v příloze níže. V současné době město umožňuje zapojení pouze s vybranými tříděnými odpady z nevýrobní činnosti (papír a lepenka, plasty vč. PET lahví, nápojové kartóny, sklo, kovy, jedlé oleje a tuky, textil), odvoz a likvidaci komunálního a např. i biologického odpadu si zatím zajišťují firmy samy. Zapojit se mohou provozovny na území města Hodkovice nad Mohelkou.

V případě zájmu o zapojení do obecního systému kontaktujte oddělení životního prostředí a památek MěÚ Hodkovice nad Mohelkou: Dana Karmazínová, tel. 485 145 353, e-mail: karmazinova.dana@hodkovicenm.cz (dále jen „OŽP“).

 
Dimatex
29.07.2021

Textil můžete odkládat i ve sběrném dvoře

Od 1. července 2021 mohou občané města ve sběrném dvoře v Pelíkovické ulici odkládat textilní materiály za obdobných podmínek, jako se odevzdávají do bílých kontejnerů společnosti DIMATEX CS na veřejných stanovištích města tzn. neznečištěné materiály v uzavřených pytlích či taškách.
 
ojete pneumatiky
29.07.2021

Pneumatiky z autoservisů na sběrném dvoře NEPŘIJÍMÁME!

Pneumatiky od právnických a podnikajících fyzických osob přijímáme na místě zpětného odběru na sběrném dvoře v Pelíkovické ulici pouze v případě, že jsou tyto podnikatelské subjekty koncovým uživatelem např. vlastní služební auto. Obsluha má právo si zapsat od jakého subjektu pneumatiky pocházejí.  Pneumatiky od prodejců, autoservisů a obdobných firem se v souladu se zákonem o výrobcích s ukončenou životností na veřejné místo zpětného odběru nepřijímají. Tyto firmy mají možnost buď předávat pneumatiky jako odpad oprávněné osobě (svozové firmě) nebo výhodnější variantou pro ně je, když si smluvně zajistí místo zpětného odběru přímo na své provozovně.

 
bio foto, autor: Ing. Dana Karmazínová
29.07.2021

Hnědě nádoby na bioodpad na hřbitově

Na hřbitov jsme přidali nově hnědé nádoby na bioodpad. Ukládají se do nich pouze rostlinné zbytky bez plastových a papírových obalů. U vchodu na hřbitov jsou přistavené nádoby na komunální odpad, plasty, papír a bioodpad. Nejbližší kontejner na sklo je nyní cca 50 m od hřbitova v Sokolské ulici. Řada občanů se s novým režimem sžila a odpady zde třídí, za to všem za město děkujeme. Najdou se samozřejmě i zarytí odpůrci, kteří nahází všechen netřídění odpad do jedné nádoby, věříme ale, že jich bude postupně ubývat.
 
Zdravotní středisko   bezbariérový vstup
21.07.2021

Informace z ordinace Všeobecný lékař s. r. o.

Nadále platí, že MUDr. Kornoušek čtvrtky neordinuje. V úterý 10. srpna 2021 bude lékař v ordinaci pouze do 14:00 hodin a ve středu 11. srpna 2021 nebude ordinovat vůbec. V ordinaci bude přítomna pouze sestra.

 
lékárny
14.07.2021

Uzavření lékárny

V pátek 16. července 2021 bude lékárna U Anděla Strážce v Hodkovicích nad Mohelkou uzavřena.

 
hodkovice znak
13.07.2021

Hledáme pracovníka na úklid

Město Hodkovice nad Mohelkou přijme na dohodu o pracovní činnosti pracovníka na úklid radnice a budovy čp. 217. Nástup od srpna 2021 nebo dle dohody. Bližší informace Vám sdělí tajemnice úřadu Bc. Ivana Brychcíová, tel. 485 145 353 nebo 603 180 979.

 
TŘÍDÍME DOMA
02.07.2021

Dotazník pro občany - TŘÍDÍME DOMA

Dotazníkové šetření v rámci zjištění spokojenosti se systémem "TŘÍDÍME DOMA"

 
novější1 [...] 17 18 19 20 21 22 23 [...] 40 [...] 60 [...] 80 [...] 100 [...] 120 [...] 140 [...] 160 [...] 168 starší
load