Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Hodkovice nad Mohelkou

Aktuality

Logo Idol barevné
05.05.2023

Uzavírka Ohrazenice - výlukové jízdní řády

Od 9. května 2023 do 3. září 2023 bude v Ohrazenicích uzavřen sjezd z D 10. Autobusy na linkách 340, 345, 350, 550 budou jezdit podle výlukových jízdních řádů.

Po dobu uzavírky nebudou uvedené autobusové linky ve směru z Liberce obsluhovat zastávky Ohrazenice, u výkupny a Turnov, U Benešů. 

Vybrané spoje na lince 345 vynechají zastávku Svijany, obec.

Omlouváme se za vzniklá omezení a děkujeme za pochopení


 
hodkovice znak
03.05.2023

Pozvánka na 2. mimořádné veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou,

které se koná ve středu 10. května 2023 od 18:30 hodin v městském kině v Hodkovicích nad Mohelkou. 

Těšíme se na Vaši účast! 

 
hodkovice znak
03.05.2023

K situaci v Základní škole T. G. Masaryka Hodkovice nad Mohelkou

Vedení města vzniklá situace v Základní škole T. G. Masaryka velice mrzí. Dne 1. května 2023 se konalo mimořádné jednání rady města, kde jsme se společně snažili najít  adekvátní řešení této nepříjemné situace. Chtěli bychom požádat veřejnost o čas a prostor pro jednání se všemi zúčastněnými stranami. Byli bychom rádi, aby emočně napjatá situace neměla negativní vliv na docházku dětí do školy či plnění jejich povinností. Naším cílem je najít efektivní řešení a zajistit fungující školu pro naše děti.


 
Zdravotní středisko   bezbariérový vstup
02.05.2023

Všeobecný lékař s. r. o. - praktický lékař pro dospělé

V pátek 5. května 2023 lékař neordinuje, v ordinaci bude pouze sestra. 

 
hodkovice znak
02.05.2023

Reakce zřizovatele na odvolání zástupkyně ředitelky ZŠ

V pátek 28. dubna 2023 byla odvolána z pozice zástupkyně ředitelky ZŠ paní Ivana Drozdová. Mezi pedagogy, ostatními zaměstnanci školy a následně i rodiči to samozřejmě vyvolává mnoho otázek, a proto mi dovolte krátkou reakci k této situaci.  Rozhodnutí o odvolání zástupkyně ředitelky z funkce je plně v kompetenci ředitelky základní školy. Město Hodkovice nad Mohelkou, jako zřizovatel základní školy bylo o tomto kroku informováno a po vysvětlení situace respektuje rozhodnutí ředitelky základní školy.

Je nám skutečně velmi líto, že k této situaci došlo. Paní Ivana Drozdová podržela hodkovickou školu po odstoupení bývalého ředitele a byla radou města pověřena řízením školy. Od 1. února 2023 byla po konkurzním řízení jmenována do funkce ředitelky základní školy paní Mgr. Štěpánka Fabiánová a vedení školy převzala. Žádné odvolání není bezdůvodné, a i to stávající bylo učiněno po jejím delším rozhodování.

Mezi rodiče žáků byl rozeslán text, který uvádí,

že paní zástupkyně bylo donucena pod nátlakem podepsat okamžitou výpověď. Skutečnost je taková, že paní zástupkyně byla odvolána z funkce zástupkyně ředitelky ZŠ a byl ji nabídnut částečný úvazek, který je v současné době možný. S touto variantou paní zástupkyně nesouhlasila, a proto ve škole úplně končí.


Situace není jednoduchá pro žádnou ze zúčastněných stran a pevně věřím, že vše bude v co nejkratší době vyřešeno.


Za radu města Ing. Markéta Khauerová – starostka města


 
SčVK
21.04.2023

Oznámení o přerušení dodávky vody v rámci rekonstrukce vodovodního řadu

Z důvodu dříve oznámené plánované rekonstrukce vodovodu J. A. Komenského dojde k přerušení dodávky pitné vody 25. dubna 2023 od 8:00 - 15:00 hodin v ulici J. A. Komenského, Kostelní vrch, Nad Školou, Pod Letištěm, Zahradní.

 
hodkovice znak
17.04.2023

Svoz nebezpečných odpadů z domácností v neděli 23. dubna 2023

V neděli 23. dubna 2023 proběhne v Hodkovicích a Jílovém mobilní svoz nebezpečných odpadů z domácností. Rozpis časů a míst je uveden níže. POZOR! Letos se jedou stanoviště v opačném pořadí!
 
hodkovice znak
17.04.2023

Jak jsme v roce 2022 pomohli životnímu prostředí?

Město Hodkovice nad Mohelkou se může za rok 2022 pochlubit výsledky sběru vysloužilého elektrozařízení předaného ke zpětnému odběru společnosti Elektrowin o celkové hmotnosti 9,02 t.

Každý obyvatel odevzdal průměrně 3,08 kg spotřebičů. Ušetřili jsme tak spotřebu elektřiny a snížili produkci skleníkových plynů. Nespotřebovali jsme ropu, železnou rudu, měď a hliník, které jsou potřebné pro průmyslovou výrobu. Nahradili jsme je právě recyklací odevzdaných spotřebičů.

Konkrétní přínos obyvatel vyčísluje ikona souboruOsvědčení o podílu na zlepšení životního prostředí, které na základě dosažených výsledků vystavil kolektivní systém pro sběr a recyklaci vysloužilých spotřebičů Elektrowin.


 
hodkovice znak
12.04.2023

Pozvánka na 5. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hodkovice nad Mohelkou,

které se koná ve středu 19. dubna 2023 od 17:30 hodin v obřadní místnosti Městského úřadu Hodkovice nad Mohelkou. 

Těšíme se na Vaši účast!
 
novější1 [...] 3 4 5 6 7 8 9 [...] 20 [...] 40 [...] 60 [...] 80 [...] 100 [...] 120 [...] 140 [...] 160 [...] 176 starší
load