Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Hodkovice nad Mohelkou

Aktuality

logo
29.11.2017

Aktuálně k výstavbě sportovní haly

Vážení spoluobčané,
chtěla bych Vás krátce informovat o průběhu stavby haly do konce roku 2017. Čeká nás náročné období, ale konečně ta stavba bude vidět. V pátek 24. listopadu 2017 byl dovezen pásový jeřáb, který bude konstrukci haly stavět. Od pondělí 27. listopadu 2017 jsou do Hodkovic postupně naváženy jednotlivé díly konstrukce, dohromady přijede bezmála šedesát nákladních aut Na patnácti autech přivezou z Brandýsa nad Labem střešní vazníky, každý z vazníků je 30 metrů dlouhý a těchto patnáct aut pojede ke staveništi cestou mezi kabinami a fotbalovým hřištěm, ostatní doprava bude vedena ulicí Sportovní. Chtěla bych Vás proto touto cestou požádat o trpělivost a toleranci zvýšeného provozu v oblasti stavby a přilehlých komunikacíchikona souboru...

 
Městské informační centrum Liberec
24.11.2017

Nevíte, kam vyrazit o víkendu?

Městské informační centrum v Liberci - ikona souborunabídka akcí na dny 24. až 26. listopadu 2017V druhé příloze naleznete program ikona souboru„Libereckého adventu“, který začíná již tuto neděli slavnostním rozsvícením vánočního stromu. Přijďte se naladit na tu pravou atmosféru Vánoc.

 
SčVK
20.11.2017

Omezení dodávky pitné vody

Z důvodu havárie na vodovodním řadu může dnes dojít k omezení dodávky pitné vody v ulicích Pelíkovická, Nádraží, Nádražní a Jílovská. K obnovení dodávky vody by mělo dojít ve 13:30 hodin. Děkujeme za pochopení.

 
Sběrný dvůr Mánesova ulice, autor: Ing. Jan Plaček
15.11.2017

Upozornění!!!

Sběrný dvůr v Mánesově ulici je dočasně mimo provoz. Obnovení provozu předpokládáme v průběhu ledna 2018. Stavební a nebezpečné odpady vybírají v souladu s platnými ceníky sběrné dvory v Liberci a Turnově. Pneumatiky doporučujeme v rámci zpětného odběru odevzdat u prodejce.  Sběrný dvůr v Pelíkovické ulici tyto druhy odpadů nepřebírá. Děkujeme za pochopení.
 
HAPRDÁNS
15.11.2017

Divadelní představení - HAPRDÁNS

Městské kulturní středisko v Hodkovicích nad Mohelkou Vás zve ve čtvrtek 16. listopadu 2017 od 18:00 hodin do městského kina na divadelní komedii HAPRDÁNS aneb HAmlet PRinc DÁNSký v podání divadelního souboru Vojan Hrádek nad Nisou. Vstupné je 60 Kč.

 
Revitalizace sídliště Podlesí   představení finální verze
15.11.2017

Projekt Naše Podlesí - pozvánka

Město Hodkovice nad Mohelkou Vás zve na představení finální verze projektu Revitalizace sídliště Podlesí (jedná se o veřejná prostranství), které se uskuteční v obřadní síni radnice Hodkovice nad Mohelkou ve středu 15. listopadu 2017 od 18:00 hodin.

 
SčVK
14.11.2017

Omezení dodávky pitné vody

Z důvodu havárie na vodovodním řadu může dnes dojít k omezení dodávky pitné vody ve starém městě. K obnovení dodávky vody by mělo dojít ve 12:30 hodin. Děkujeme za pochopení.

 
SčVK
09.11.2017

Omezení dodávky pitné vody obci Jílové

Z důvodu havárie vodovodu může dnes v obci Jílové dojít k omezení dodávky pitné vody. Dodávka vody by měla být obnovena ve 13 hodin. Děkujeme za pochopení.

 
Kotlíková dotace
08.11.2017

Kotlíkové dotace v Libereckém kraji II.

Žádosti o dotaci budou přijímány do 30. listopadu 2017 do 16:00 hodin. Podání bude probíhat elektronicky přes webové stránky Libereckého kraje (s následným doručením v listinné podobě). Více na www.dotace.kraj-lbc.cz/kotlikove-dotace.

 
kontejner na plast, autor: Ing. Dana Karmazínová
06.11.2017

Stanoviště na tříděný odpad byla doplněna o další žluté kontejnery

Na většině stanovišť na tříděný odpad byly navýšeny počty žlutých kontejnerů. Jak jsme informovali během měsíce září, do žlutých kontejnerů je možné nově odevzdávat PET lahve, plasty z domácností i nápojové kartóny. Už po čtrnácti dnech nového provozu se ukázalo, že kapacita stávajících žlutých kontejnerů nestačí a plasty se často hromadily okolo. Za spolupráci tímto děkujeme pracovníkům Technických služeb Hodkovice, kteří průběžně úklid kolem kontejnerů zajišťují. Celý článek najdete ikona souboruzde.

 
novější1 [...] 20 [...] 40 [...] 60 [...] 77 78 79 80 81 82 83 [...] 100 [...] 120 [...] 140 [...] 160 [...] 165 starší
load