Úvodní strana > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

10. výzva k podání žádostí o dotaci z Dotačního fondu města Hodkovice nad Mohelkou

hodkovice znak

Zastupitelstvo města Hodkovice nad Mohelkou na svém zasedání dne 16. prosince 2020 usnesením č. 84/20 schválilo pravidla ikona souboruPoskytování dotací z rozpočtu města Hodkovice nad Mohelkou pro rok 2021. Město Hodkovice nad Mohelkou vyhlašuje ikona souboru10. výzvu k podání žádostí o dotaci z Dotačního fondu města. Zájemci o dotaci mohou předkládat své žádosti /ikona souboruvarianta a), ikona souboruvarianta b)v termínu od 18. ledna 2021 do  1. února 2021 do 17:00 hodin, a to písemně na podatelnu MěÚ Hodkovice nad Mohelkou. 


Vytvořeno 5.1.2021 13:18:49 | přečteno 524x | irena.libalova
load