Úvodní strana > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

12. výzva k podání žádostí o dotaci z Dotačního fondu města Hodkovice nad Mohelkou

hodkovice znak

Zastupitelstvo města Hodkovice nad Mohelkou na svém zasedání dne 15. prosince 2021 usnesením č. 95/21 schválilo pravidla ikona souboruPoskytování dotací z rozpočtu města Hodkovice nad Mohelkou pro rok 2022. Město Hodkovice nad Mohelkou vyhlašuje ikona souboru12. výzvu k podání žádostí o dotaci z Dotačního fondu města. Zájemci o dotaci mohou předkládat své žádosti /ikona souboruvarianta a), ikona souboruvarianta b)v termínu od 19. ledna 2022 do  4. února 2022 do 13:00 hodin, a to písemně buď poštou nebo osobně na podatelně MěÚ Hodkovice nad Mohelkou v zalepené obálce s označením DOTACE 2022 a s uvedenou adresou žadatele.

Vytvořeno 11.1.2022 8:25:00 | přečteno 323x | irena.libalova
load