Úvodní strana > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Aktuální informace k poruchám veřejného osvětlení ve městě

hodkovice znak

V současné době řešíme poruchu veřejného osvětlení na několika místech. Přestože došlo k obnově veřejného osvětlení, vyměněna byla svítidla a v některých případech i sloupy. Bohužel získaná dotace nebyla poskytnuta na podzemní kabelové vedení, které je zde již cca od 80. let, a to téměř bez údržby. K vypnutí veřejného osvětlení dochází při přerušení či zkratu kabeláže v zemi. Odhalení takovéto závady je časově náročné, a proto odstranění závady může trvat několik dní i týdnů. Město ve spolupráci s Technickými službami a odbornou firmou, postupně odstraňuje vzniklé poruchy. Bohužel kabeláž je v původním, dnes již havarijním stavu. Prosíme proto občany o trpělivost a shovívavost, problém se snažíme vyřešit nejrychleji jak je to technicky možné.
Děkujeme za pochopení!Vytvořeno 5.9.2022 7:48:30 | přečteno 2849x | irena.libalova
load