Úvodní strana > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Hodkovické slavnosti 2021

městské slavnosti 2021 plakát úpravy programu fin web
Zveme Vás na tradiční městské slavnosti, které se konají v pátek 17. září 2021 od 17:00 hodin a v sobotu 18. září 2021 od 12:30 hodin na náměstí T. G. Masaryka v Hodkovicích nad Mohelkou.
V pátek se můžete těšit na udělení Ceny města, divadelní představení a koncert skupin Těla a Superhero Killers. V sobotu je připravený bohatý program pro všechny, stánky s občerstvením, výtvarná dílna, malování na obličej, koncerty, bike show a břišní tance.


Vytvořeno 15.9.2021 14:05:43 | přečteno 1163x | irena.libalova
load