Úvodní strana > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Informace o přerušení provozu linky č. 115 z Jablonce nad Nisou do Hodkovic nad Mohelkou

Společnost Jablonecká dopravní informuje, že z důvodu uzavírky v Kokoníně a změny dopravní obsluhy města Rychnov u Jablonce n. Nisou nebudou v období od pondělí 18. července do středy 31. srpna 2022 provozovány spoje linky č. 115 z Jablonec n. Nisou do Hodkovic n. Mohelkou a zpět.

Cestující z Hodkovic do Rychnova po tuto dobu odkazujeme na použití vlakových spojů (odjezdy z Hodkovic ráno v 4:57, odpoledne ve 14:57; odjezdy z Rychnova ráno v 4:50, odpoledne ve 14:50) a na autobusovou linku 900 (Rokytnice n. Jiz. - Tanvald -) Jablonec n. Nisou - Praha.

 
Vytvořeno 13.7.2022 14:38:17 | přečteno 2453x | irena.libalova
load