Úvodní strana > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Informace o změnách jízdních řádů ve veřejné dopravě od 13. prosince 2020

Logo KORID LK

Připravované změny v autobusové  dopravě - konečné verze jízdních řádů od prosince 2020 nejdete zde, dále jsou postupně nahrávány na Celostátní informační systém, aby spojení nalezl vyhledávač www.idos.cz

Upozorňujeme, že s ohledem na vývoj epidemiologické situace může být rozsah dopravy v návaznosti na bezpečnostní opatření upravován.

Pro jednotlivé oblasti Libereckého kraje jsou připraveny též přehledy změn:

ČESKOLIPSKO

JABLONECKO

LIBERECKO

TURNOVSKO-SEMILSKO

Dále informujeme, že i letos budou mít cestující možnost si zakoupit knižní jízdní řád. I letos bude prodáván pro celou oblast Libereckého kraje. Prodejní cena je 30 Kč a k dispozici by měl být u dopravců a na dalších prodejních místech cca od 1. prosince. Informace o zahájení prodeje bude také zveřejněna na našem webu www.iidol.cz a na našem Facebooku.

Případné dotazy pište na info@korid.cz

KORID LK, spol. s r. o. 
U Jezu 642/2a
461 80 Liberec

Vytvořeno 2.12.2020 9:06:59 | přečteno 360x | irena.libalova
load