Úvodní strana > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Informace z ordinace dětského lékaře

Dětské zdravotní středisko, autor: Pavel Kadlec

V pátek 26. února 2021 ordinuje MUDr. Žofia Hanzely pouze v Hodkovicích nad Mohelkou od 7:00 do 10:00 hodin. V ordinaci v Českém Dubě bude přítomna pouze sestřička.

V době od 1.března do 12. března (19. března???) 2021 bude uzavřena ordinace v Hodkovicích nad Mohelkou  z důvodu rekonstrukce sociálního zařízení. 
V této době bude MUDr. Hanzely pro všechny ordinovat v Českém Dubu. Více informací o ordinační době najdete na www.vasepediatrie.cz


Vytvořeno 10.2.2021 8:47:43 | přečteno 317x | irena.libalova
load