Úvodní strana > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Informativní rozbor pitné vody

Zdravotní ústav

V rámci služeb Zdravotní Ústav se sídlem v Ústí nad Labem (zřizovatelem je Ministerstvo zdravotnictví ČR) nabízí nyní pro soukromé osoby ikona souboruinformativní rozbor vody za velmi výhodnou cenu. 


Akce trvá od 1. března do 30. května 2021 a je určena pro občany využívající individuální zdroje (studny, vrty) k zásobování domácností pitnou vodou. Rozsah rozboru odpovídá vybraným ukazatelům vyhlášky č. 252/2004 Sb., v platném znění, dle přílohy č. 5, tabulky A z kráceného rozboru.

Pro rozbor je nutné vyzvednutí vzorkovnic na pracovišti Zdravotního ústavu. Cena je 774,- Kč s DPH (639,60 Kč bez DPH) a zahrnuje výsledkový akreditovaný protokol o zkoušce včetně posudku, zaslání protokolu e-mailem.

Nejbližší pracoviště včetně provozních hodin najdete na www.zuusti.cz nebo volejte na zákaznickou linku 245 015 015. 

Vytvořeno 10.3.2021 10:39:00 | přečteno 649x | irena.libalova
load