Úvodní strana > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

MOBILNÍ ROZHLAS

Bydlíte, pracujete nebo se zajímáte o dění v Hodkovicích nad Mohelkou?

Zaregistrujte se do Mobilního Rozhlasu a dostávejte důležité informace z našeho města pomocí SMS, e-mailů nebo zpráv do aplikace!


Registrační formulář a více informací najdete na adrese:   https://hodkovicenm.mobilnirozhlas.cz/registrace. Zaregistrovat se můžete také ikona souborutímto registračním letákem, který stačí vyplnit a doručit na úřad. Osobní registrace je možná rovněž v úředních hodinách v podatelně úřadu. 

Co vám registrace přinese?

Upozornění na krizové situace

Informace o dopravních uzavírkách, odstávkách vody, elektřiny apod.

Pozvánky na kulturní a sportovní akce

Novinky z obce


Služba je zdarma! Vytvořeno 13.1.2021 10:55:33 | přečteno 117898x | nada.burianova
load