Úvodní strana > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nové vybavení JPO III Hodkovice nad Mohelkou s finanční podporou z DF Libereckého kraje

Znak

Zásahová jednotka JPO III v Hodkovicích nad Mohelkou je vybavena novými zásahovými oděvy a obuví. Celkové náklady na vybavení jsou 63.682.- Kč. Nákup podpořil částkou 38.160 Kč z dotačního fondu Liberecký kraj.

Zásahová jednotka JPO III v Hodkovicích nad Mohelkou je nově vybavena digitální elektrocentrálou, rozbrušovací pilou, zachytávačem airbagů a třemi kusy vyváděcích masek. Celkové náklady na vybavení jsou 86.556 Kč. Nákup podpořil částkou 50.640.- Kč z dotačního fondu Liberecký kraj.


Vytvořeno 8.11.2021 15:38:43 | přečteno 528x | irena.libalova
load