Úvodní strana > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Od 1. ledna 2022 platí nové svozové kalendáře

TŘÍDÍME DOMA

Během prosince obdržely domácnosti do poštovních schránek nové kalendáře s rozpisem svozů nádob na plasty, papír a směsný komunální odpad. Připomínáme, že je možné svozové kalendáře najít i na webu města nebo si je osobně vyzvednout na městském úřadě.

PAPÍR A PLASTY - Svoz papíru bude nově probíhat 1 x za tři týdny, svoz plastů zůstává 1 x za 14 dnů. Pokud by některým domácnostem dlouhodobě nestačila nádoba 120 l na papír nebo plasty od ledna 2022 mají možnost požádat o větší nádobu o objemu 240 l. U papíru doporučujeme nejdříve vyzkoušet novou frekvenci svozu, zda nebude dostačující.

 

 


Vytvořeno 6.1.2022 9:33:08 | přečteno 350x | irena.libalova
load