Úvodní strana > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Omezení úředních hodin městského úřadu

hodkovice znak

V souvislosti s Usnesením vlády České republiky č.1080/2020 ze dne 21.října 2020 s účinností ode dne  22. října 2020 dochází k ikona souboru omezení úředních hodin Městského úřadu Hodkovice nad Mohelkou. V případě potřeby je rovněž možné příslušného zaměstnance úřadu kontaktovat k dohodnutí schůzky telefonicky prostřednictvím podatelny na tel.: 485 145 353, emailu: mu@hodkovicenm.cz, nebo s využitím kontaktů zveřejněných na těchto stránkách a na vstupních dveřích úřadu. Děkujeme za pochopení!


Vytvořeno 26.10.2020 9:39:43 | přečteno 336x | tana
load