Úvodní strana > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Oznámení o přerušení dodávky vody v rámci rekonstrukce vodovodního řadu

SčVK

Z důvodu dříve oznámené plánované rekonstrukce vodovodu v ul. J. A. Komenského v Hodkovicích nad Mohelkou dojde k přerušení dodávky pitné vody ve středu 31. května 2023 od 8:00 do 15:00 hodin v ulicích J. A. Komenského, Nad Školou, Kostelní vrch a Zahradní - viz  níže. Náhradní zásobování cisternami bude zajištěno. 

Vytvořeno 26.5.2023 13:00:58 | přečteno 590x | irena.libalova
load