Úvodní strana > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Přerušení dodávky pitné vody

SčVK

Z důvodu provozní havárie na vodovodním zařízení může dojít k přerušení dodávky pitné vody v úterý 12. dubna 2022 od 8:30 do 12:30 hodin  v ulicích Riegrova, Rychnovská a Dolánky.

Z důvodu provozní havárie na vodovodním zařízení může dojít k přerušení dodávky pitné vody v úterý 12. dubna 2022 od 8:30 do 12:30 hodin v ulicích Riegrova, Rychnovská a Dolánky - viz ikona souboruSeznam adres v Hodkovicích nad Mohelkou. Více ikona souboruzde.

Vytvořeno 12.4.2022 8:45:36 | přečteno 2440x | jana.mizerova
load