Úvodní strana > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Přerušení provozu autobusů

Logo KORID LK
Ve čtvrtek 31. března 2022 v době od 8:00 do 14:00 hodin bude z důvodu záboru silniční komunikace stavební technikou (jeřáb) obousměrně přerušen provoz autobusů na lince 340 IDOL Liberec – Hodkovice nad Mohelkou  Turnov v úseku Hodkovice n. M., aut. nádraží - Žďárek. 
Spoje s odjezdem v 10:03; 12:03 a 13:03 hod. z Hodkovic směrem do Turnova a s odjezdem v 9:30; 11:35 a 12:35 hod. z Turnova směrem do Hodkovic (a dále do Liberce) pojedou mimořádně přímo po hlavní silnici I/35. Zastávky Hodkovice n. M., Jílové (v obou směrech); Žďárek, obec (v obou směrech); Žďárek, Hvězda (pouze ve směru z Hodkovic do Turnova) a Paceřice, Rohanka (pouze ve směru z Hodkovic do Turnova)těmito spoji nebudou obslouženy bez náhrady.
S ohledem na krátkost uzavírky se nepřipravují žádné výlukové jízdní řády.


Vytvořeno 30.3.2022 14:22:30 | přečteno 2284x | irena.libalova
load