Úvodní strana > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Rally Bohemia 2021

logo rb 2021

Stává se již tradicí, že začátkem července se motorističtí fanoušci těší na tradiční Rally Bohemia. Letos odstartuje Rally Bohemia v pátek 9. července 2021 v podvečer paralelní rychlostní zkouškou na Autodromu v Sosnové a po sobotním slavnostním startu  na Staroměstském náměstí, na který naváže okruhová rychlostní zkouška Městská, se posádky přesunou na náročné rychlostní zkoušky na Liberecku.

Jednou z nich je i RZ 5/9 Radostín, jež vede také naším městem (trasa Košova, Pelíkovice, Radoňovice, Hodkovice n. M. - ul. Pelíkovická, Rychnovská, Pražská, nám. T. G. Masaryka, ul. Koněvova a Kostelní vrch, Sedlejovice, Vrchovina, Třtí, Radimovice). Počítejte tedy s uzavírkami na této trase v sobotu 10. července 2021 od 10:00 do 20:00 hodin a z důvodu bezpečnosti dbejte, prosím, pokynů pořadatelů. Nedělní etapa se odehraje kompletně na Mladoboleslavsku. Rally je zařazena do Mistrovství České republiky v rally, Mistrovství České republiky v rally historických automobilů a na své si přijdou i milovníci rallyových Legend. Letos se opět v rámci Rally Bohemia představí i účastníci Poháru vozů s alternativními pohony. Spolupořadatelem Rally Bohemia je statutární město Mladá Boleslav. Fanouškům přejeme krásné zážitky a těm, které rally neokouzlila, děkujeme za toleranci při dopravních omezeních. Bližší informace najdete na www.rallybohemia.cz nebo na www.facebook.com/rallybohemia. Přehled uzavírek najdete ikona souboruzde

Vytvořeno 30.6.2021 14:07:46 | přečteno 705x | irena.libalova
load