Úvodní strana > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Třetí adventní neděle 13. prosince 2020

Hodkovický plecháček

Přestože je aktuální situace komplikovaná, rozhodli jsem se, užít si třetí adventní neděli s Vámi všemi! V 16:00 hodin bude zahájena výstava v městském kině a od 16:30 hodin bude na náměstí u stromečku velmi skromný trh. Těšit se můžete na keramiku, pletené hračky a v 17:00 hodin na stínové divadýlko pod názvem Vánoční pozdravení. Teplé nápoje bude možné zakoupit v Dobrém krámku, kde se zároveň stále koná adventní trh. Celým odpolednem nás budou provázet místní muzikanti, přijďte si s nimi zazpívat vánoční koledy ke stromečku!
A protože Vánoce jsou samozřejmě i o dárcích, my máme taky jeden originální. V neděli bude možnost zakoupit si hodkovický plecháček, cena je 170 Kč a pozor, máme jen omezený počet kusů! Těšíme se na Vás!Vytvořeno 11.12.2020 12:35:09 | přečteno 269x | irena.libalova
load