Úvodní strana > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Uzavírka křižovatky ulic Hodkovická - Minkovická v Liberci-Doubí - výlukové jízdní řády

Logo KORID LK

Od soboty 17. dubna do středy 21. dubna 2021 (předpoklad) je plánovaná uzavírka křižovatky ulic Hodkovická - Minkovická v Liberci-Doubí. Důvodem uzavírky je bourání původního nadjezdu rychlostní komunikace I/35 ve směru od Hodkovic nad Mohelkou do Liberce.

Pro níže uvedené autobusové linky platí následující opatření:

  • Spoje linek 81 a 340 IDOL (Liberec - Hodkovice n. M. - Český Dub, resp. Liberec - Hodkovice n. M. - Turnov) ve směru od Turnova, Českého Dubu a Hodkovic n. M., které standardně jezdí po silnici III/27814 přes Záskalí a Dlouhý Most, pojedou mezi zastávkami Dlouhý Most, Javorník až Liberec, Kamenická po objízdné trase přes Jeřmanice a po silnici I/35 do Liberce na sjezd v ulici České mládeže.- viz mapa. Stejnou trasou autobusy pojedou i v opačném směru.
  • Po stejné trase navíc mimořádně pojedou i spoje, které standardně jezdí v úseku mezi Hodkovicemi n. M. a Jeřmanicemi po silnici I/35. Zastávky Jeřmanice, křiž., Dlouhý Most, u pekárny a Dlouhý Most, U Tří lip budou těmito spoji obslouženy v opačném pořadí.
  • Zastávka Dlouhý Most, U Tří lip bude dočasně přemístěna do ulice Liščí nad železničním přejezdem - viz. mapa
  • Zastávky Dlouhý Most, dolní ves; Liberec, Vesec, rozc. Minkovice a Liberec, Doubí, pošta se neobsluhují. Cestující z dolní části Dlouhého Mostu musejí využít přesunutou zastávku v Liščí ulici. Cestující Liberec, Vesec, rozc. Minkovice odkazujeme na linku 20 (popř. 60) MHD Liberec – nejbližší zastávka Minkovice, statek.
  • Zastávka Liberec, Kamenická ve směru do Liberce bude před křižovatkou v ulici České mládeže (shodně s MHD). V opačném směru zůstává tato zastávka ve standardní poloze. 
  • Spoje linky 360 IDOL (Liberec - Hodkovice - Mladá Boleslav) v obou směrech vynechají zastávku Liberec, Doubí, pošta. 

Linky č.20, 37 a 60 MHD Liberec pojedou v úseku mezi zastávkami Doubí, pošta a Pilínkov po objízdné trase přes ul. České mládeže, Průmyslová, Heyrovského a Puškinova. Zastávky Doubská, Doubí, mlýn, Doubí, pošta a Doubí, Obilná se obsluhují pouze ve směru do Pilínkova a Šimonovic. Zastávka Doubí, Obilná bude přemístěna do provizorního stanoviště v ulici Hodkovická před odbočku k Makru.

Další informace a schéma objízdné trasy pro linky MHD jsou k dispozici na webu DPmLJ a. s. pod odkazem: Odklon linek č. 20, 37 a 60 - uzavírka ulice Minkovická - bourání mostu. - Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a. s.

Výlukové jízdní řády linek 81 a 340 najdete v přílohách - ikona souboruVJR 81 od 2021 04 17ikona souboruVJR 340 od 2021 04 17ikona souboruVJR souhrn zastávkové od 2021 04 17


Vytvořeno 14.4.2021 16:46:53 | přečteno 680x | irena.libalova
load