Úvodní strana > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Uzavření mateřské školky

MŠ Hodkovice nad Mohelkou

Vážení rodiče, oznamujeme Vám, že celá Mateřská škola Hodkovice nad Mohelkou je v pátek 12. února 2021 z důvodu karantény uzavřena! 

Podrobnější informace Vám zašleme ihned, jakmile nám je Krajská hygienická stanice Liberec dodá. Týká se to i počtu dní karantény. Sledujte prosím informace na webu školky a své emailové schránky.

Děkujeme za pochopení.Vytvořeno 11.2.2021 19:24:28 | přečteno 350x | irena.libalova
load