Úvodní strana > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Velká oprava ulice J. A. Komenského začíná

Výstraha

Vážení rodiče, spoluobčané,

již tento týden budou zahájeny přípravné práce na rekonstrukci místní komunikace J. A. Komenského.

Nejprve bude provedena výměna vodovodu a části kanalizace – realizuje vlastník infrastruktury spol. Severočeská vodárenská společnost a.s., následovat bude rekonstrukce povrchu komunikace a chodníků – realizuje město Hodkovice nad Mohelkou.

S touto realizací se bude pojit velké množství omezení a částečných uzavírek, které se budou v čase proměňovat.

V přiložené mapě (viz. přílohy níže) je vyznačena první uzavírka, které bude zahájena v pondělí 13. března 2023.

Pro veškerou dopravu bude úplně uzavřena část ulice J. A. Komenského od ul. Liberecká k ulici J. Hory.

V uzavřené části ulice bude vymezen bezpečný koridor pro pěší, tak, aby byl zajištěn bezpečný přístup dětí do základní školy a ostatních obyvatel této části města.

Velmi apeluji na všechny rodiče, především místní, nevozte děti do školy autem, respektujte dopravní omezení a pomozte nám zajistit hladký průběh této složité uzavírky.


Děkuji za pochopení a spolupráci.

Markéta Khauerová, starostka města

 


Vytvořeno 7.3.2023 9:47:05 | přečteno 1262x | irena.libalova
load