Úvodní strana > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Veřejná sbírka

Pomoc

V pondělí 24. srpna 2020 okolo deváté hodiny ranní se rozezněly naším městem sirény, které téměř nikdy nepřinášejí dobré zprávy. Během chvíle bylo zřejmé, že výjezd tentokrát nemíří na rychlostní silnici, ale k požáru rodinného domu v Jílovém. Rodinu Kadlecových postihla velká tragédie, když během malé chvíle přišli o střechu nad hlavou. Požár způsobila technická závada zářivkového svítidla.

Mnozí z Vás se zapojili do pomoci při úklidu a likvidaci následků požáru a za to Vám patří ohromné poděkování, umíme si vzájemně pomoci, když je potřeba. Město Hodkovice nad Mohelkou dnešním dnem vyhlašuje veřejnou sbírku na pomoc při zmírnění následků požáru.

Děkujeme Vám za Vaši pomoc.

Ing. Markéta Khauerová – starostka města    

Veřejná sbírka – Požár Kadlecovi

Cílem sbírky je pomoc při zmírnění následků požáru rodinného domu rodiny Kadlecových, Jílové 49, Hodkovice nad Mohelkou.

Sbírku pořádá město Hodkovice nad Mohelkou, na základě osvědčení, které vydal 26. srpna 2020 Krajský úřad Libereckého kraje.

Účet pro veřejnou sbírku je založen u České spořitelny a.s. a od 27. srpna 2020 je možné zasílat finanční příspěvky.

20036 – 0984945399 /0800

V průběhu září budou připraveny také zapečetěné pokladničky, do kterých bude možné přispět.

Jménem rodiny Kadlecových DĚKUJEME za Vaši pomoc.


Vytvořeno 27.8.2020 10:58:48 | přečteno 918x | irena.libalova
load