Úvodní strana > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR

Volby

Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR se uskuteční ve dnech 8. a 9. října 2021. Volební místnosti v Základní škole T. G. Masaryka Hodkovice nad Mohelkou, ul. J. A. Komenského čp. 467 budou otevřeny v pátek 8. října od 14:00 do 22:00 hodin a  v sobotu 9. října 2021 od 8:00 do 14:00 hodin. Více informací najdete v ikona souboruOznámení starostky města o době a místě konání voleb a v sekci Volby.


Vytvořeno 5.10.2021 9:12:34 | přečteno 454x | irena.libalova
load