Úvodní strana > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Výzva zřizovatele rodičům dětí, které navštěvují MŠ Hodkovice nad Mohelkou

hodkovice znak

Vážení rodiče, 

žádám Vás o maximální ohleduplnost v této době a pomoc personálu mateřské školy. Paní ředitelka se svým týmem dělá maximum pro udržení provozu školky. Chybí více jak polovina personálu, slučují se oddělení. Bohužel není výjimkou, že ač jste doma v karanténě, vodíte děti do školky, protože Vás nekontaktovala hygiena. Použijte prosím selský rozum a pomozte nám v této situaci udržet školku v provozu Vaším zodpovědným chováním.

Děkuji všem, kdo chápou vážnost situace a pomohou nám tento a příští týden tím, že si nechají školkové děti doma. Věřím, že někteří z Vás tuto možnost mají.
Věřte mi, že každá taková pomoc bude užitečná a pro udržení provozu školky důležitá.

Děkuji Vám za pochopení situace. 

Markéta Khauerová – starostka městaVytvořeno 7.2.2022 13:54:40 | přečteno 591x | irena.libalova
load