Úvodní strana > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Zahájení topné sezóny

Vzhledem k chladnému počasí plánuje společnost Teplo Hodkovice n. M. s.r.o. v pondělí 30. srpna 2021 napouštět topné systémy jednotlivých objektů na sídlišti Podlesí. Pro zdárné zprovoznění topných okruhů je třeba, aby obyvatelé jednotlivých domů otevřeli zcela regulační ventily na svých radiátorech. U radiátorů v horních patrech bude nutné provést následné odvzdušnění.


Vytvořeno 30.8.2021 10:58:14 | přečteno 287x | jana.mizerova
load