Úvodní strana > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Zápis k povinné školní docházce

ZŠ T. G. Masaryka Hodkovice nad Mohelkou, autor: Pavel Kadlec

Na základě doporučení MŠMT zápis k povinné školní docházce na Základní škole T. G. Masaryka Hodkovice nad Mohelkou proběhne od 1. dubna 2021 do 16. dubna 2021.
Zápisy budou probíhat bez osobní přítomnosti dětí ve škole. Škola upřednostní podání přihlášky bez osobní přítomnosti zákonného zástupce dítěte ve škole. 


Na základě doporučení MŠMT zápis k povinné školní docházce na naší základní škole proběhne od 1. dubna 2021 do 16. dubna 2021.

Zápisy budou probíhat bez osobní přítomnosti dětí ve škole. Škola upřednostní podání přihlášky bez osobní přítomnosti zákonného zástupce dítěte ve škole.

 

Přihlášku je možné doručit následujícími způsoby:

1. do datové schránky školy - Identifikátor datové schránky: w6emtai

2. e-mailem s uznávaným elektronickým podpisem (nelze jen poslat prostý email)

3. poštou

4. vhozením do schránky školy – u hlavního vchodu

 

Bližší informace naleznete na webových stránkách školy www.zshodkovice.cz, kde je pro zájemce připravena také virtuální prohlídka naší základní školy.

Vytvořeno 19.3.2021 9:29:19 | přečteno 1171x | irena.libalova
load