Úvodní strana > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Změny jízdních řádů autobusů od 6. března 2022

Logo KORID LK
Od neděle 6. března 2022 dochází v rámci 1. celostátní změny jízdních řádů linkové autobusové dopravy na vybraných linkách k úpravám menšího rozsahu. Jejich přehled a popis najdete ikona souboruv přiložené tabulce.
Odkaz na změněné jízdní řády příslušných linek naleznete pod odkazem: Navrhované jízdní řády (iidol.cz)

Následující termín pravidelné změny připadá na neděli 12. června 2022, termín uzávěrky změn připadá na 30. dubna 2022. 
Mimo to dojde na linkách 80 (Liberec – Světlá p. J.   Český Dub) a 270 (Liberec – Osečná – Stráž p. Ralskem) k dočasným omezením a změnám tras v souvislosti s pokračováním rekonstrukce silnice III/2784 přes sedlo Výpřež. Zahájení prací se dle aktuálně známých informací předpokládá od 21. března 2022 (kácení stromů), resp. od 1. dubna 2022 (vlastní stavební práce).
Případné podněty ke změnám lze tradičně zasílat prostřednictvím formuláře na adrese info@korid.cz


Vytvořeno 3.3.2022 12:34:38 | přečteno 2322x | irena.libalova
load