Úvodní strana > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Změny v linkové autobusové dopravě od středy 26. října 2022

Z důvodu plánované uzavírky sjezdu ze silnice I/35 do obce Jeřmanice ve směru od Ohrazenic a nájezdu na silnici I/35 z obce Jeřmanice ve směru do Liberce v plánovaném termínu od středy 26. října do soboty 10. prosince 2022 (bez záruky) platí v linkové autobusové dopravě následující opatření:

* Ranní spoje č. 30 a 32 na lince 81 IDOL (Český Dub - Hodkovice nad Mohelkou - Liberec) a večerní spoje č. 26 a 28 na lince 340 IDOL (Turnov - Hodkovice nad Mohelkou - Liberec) pojedou z Hodkovic nad Mohelkou, aut.st. po objízdné trase přes Záskalí (bez zastavení), před železničním přejezdem na Dlouhém Mostě odbočí vpravo a přes zastávky Dlouhý Most, u pekárny a Jeřmanice, křiž. (obě v tomto směru pouze pro výstup) pojedou do otočky Jeřmanice, hl. silnice. Odtud pokračují zpět po své pravidelné trase přes Dlouhý Most do Liberce.  V úseku Jeřmanice, křiž. - Liberec se s ohledem na délku objízdné trasy posunou časy odjezdů výše uvedených spojů o cca 5 až 8 minut později.

* Spoje č. 4; 8; 16; 18 a 44 linky 81 IDOL (Český Dub - Hodkovice nad Mohelkou - Liberec) vynechají zastávku Jeřmanice, hl.sil. bez náhrady.

Ve směru z Liberce do Hodkovic k žádným změnám nedochází, tento směr není uzavírkou nijak dotčen. Výlukové jízdní řády najdete v přílohách. 

Vytvořeno 21.10.2022 8:56:19 | přečteno 5347x | irena.libalova
load