Úvodní strana > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Změny v trase autobusových linek .

Z důvodu uzavírky silnice v Jílovém 25.10.2022, pojedou autobusové spoje na lince Liberec - Hodkovice nad Mohelkou - Turnov v čase 9:30 hodin z Liberce, spoj č. 9 a v 9:30 hodin z Turnova, spoj č. 10 po objízdné trase po hlavní silnici I/35. Zastávky Hodkovice nad Mohelkou, Jílové, Žďárek, Hvězda, Paceřice, Rohanka budou těmito spoji vynechány bez náhrady.


Vytvořeno 24.10.2022 13:03:42 | přečteno 5351x | jana.mizerova
load