Úvodní strana > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Zrušení veřejného projednání návrhu územního plánu

hodkovice znak

Vážení spoluobčané,
je mi opravdu velmi líto, že musím přistoupit k tomuto rozhodnutí a zrušit naplánované veřejné projednání návrhu územního plánu. Po důkladném prostudování mapových i textových podkladů návrhu územního plánu k veřejnému projednání a konzultaci s pořizovatelem územního plánu jsem objevila tak velké množství chyb a nedostatků, že bych se styděla takový návrh veřejně obhajovat. V tuto chvíli není žádné řešení ideální, volím pouze menší zlo.

Spolupráci se stávajícím architektem ukončím a k dokončení návrhu územního plánu přizvu zkušenou projekční kancelář v oblasti územního plánování.

Omlouvám se všem, pro které je toto rozhodnutí komplikací, ale v konečném důsledku věřím, že se nového územního plánu dočkáme dříve, než pokud setrváme ve stávající spolupráci.

Je to pro mě osobně velké poučení, rčení „důvěřuj, ale prověřuj“ opět ukázalo svou pravdu.

Děkuji za pochopení o dalším vývoji Vás budu informovat.

Ing. Markéta Khauerová – starostka města


Vytvořeno 25.4.2022 12:58:39 | přečteno 2453x | irena.libalova
load