Úvodní strana > Aktuality
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Ztracená kočka

kočka

Prosíme občany o pomoc při hledání ztracené mainské mývalí kočky, která slyší na jméno Majčku. Je mourovatá šedohnědá s bílou náprsenkou a bílými konečky tlapiček. Má delší srst i kolem hlavy. Ztratila se minulý víkend v oblasti ulic Rychnovská, Riegrova, Dolánky, Pelíkovická. Případné informace volejte na tel. č. 731 014 722. Děkujeme!
Vytvořeno 4.3.2022 12:26:25 | přečteno 2499x | irena.libalova
load