Úvodní strana > Město > Dopravní omezení (uzavírky, výlukové jízdní řády apod.)

Navigace

Město

 
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Informace k autobusovému spojení Jablonec nad Nisou - Praha

Vzhledem ke stoupajícímu zájmu o spojení na trase Jablonec nad Nisou - Praha budou od pátku 15. května 2020 přidány tři spoje do Prahy a zpět ve všední dny a o víkendech. Vybrané spoje pojedou přes Hodkovice nad Mohelkou. Na ostatních spojích pak budou moci cestující i nadále využít zastávky Kokonín, pošta. Pokud chtějí cestující využít těchto zastávek k nástupu, musejí mít zakoupenou místenku. Pokud nebudou ze zastávek zakoupeny žádné místenky, autobus tam nestaví. Časy odjezdů a jízdní řády najdete v příloze.

Vytvořeno 14.5.2020 11:05:50 | přečteno 597x | irena.libalova
load