Úvodní strana > Město > Dopravní omezení (uzavírky, výlukové jízdní řády apod.)

Navigace

Město

 
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Pozor! Uzavírka Rádelský mlýn - výlukové jízdní řády

Z důvodu úplné uzavírky mimoúrovňové křižovatky silnic I/35 a I/65 ("Rádelský mlýn")  budou v termínu od úterý 14. dubna 2020 do odvolání (cca podzim 2021) v platnosti výlukové jízdní řády. Potřebné informace naleznete na tomto odkazu: http://www.iidol.cz/aktuality/8118:pozor-uzavirka-radelsky-mlyn.html
Komerční linka 530190 ("Jablonecký expres" Jablonec n. Nisou - Praha) není z důvodu nouzového stavu a celostátní karantény v republice až do odvolání v provozu. V této souvislosti jsou jednání o provozu komerční linky Jablonec nad Nisou – Praha nyní pozastavena a budeme v nich pokračovat po opětovném zahájení provozu uvedené linky.
Děkujeme za pochopení!

Vytvořeno 14.4.2020 12:24:56 | přečteno 265x | irena.libalova
load