Úvodní strana > Město > Dopravní omezení (uzavírky, výlukové jízdní řády apod.)

Navigace

Město

 
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Rekonstrukce křižovatky Rádelský mlýn - odložení úplné uzavírky silnice I/65

Vzhledem k současné situaci a v návaznosti na sdělení společnosti Eurovia ve věci přerušení stavební činnosti na dobu 14 dní, nebude úplná uzavírka silnice I/65 v prostoru mimoúrovňové křižovatky Rádelský mlýn zahájena dne 29. března 2020, ale nejdříve až v úterý po Velikonocích 14. dubna 2020. Další dva subjekty, které jsou se společností Eurovia ve sdružení, budou na stavbě nadále pokračovat. Práce budou probíhat pouze na silnici I/35 za stávajícího dopravního omezení, které bude prodlouženo do 13. dubna 2020.

Vytvořeno 17.3.2020 15:11:56 | přečteno 287x | irena.libalova
load