Úvodní strana > Město > Dopravní omezení (uzavírky, výlukové jízdní řády apod.)

Navigace

Město

 
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Uzavírka sjezdu z I/35 do Hodkovic n. M. - výlukové jízdní řády autobusů (30. 6. 2019 - 7. 7. 2019)

Uzavírka výjezdu z I 35 Hodkovice n  M

Ke dni 27. června 2019 je oznámeno ukončení 2. fáze dopravního omezení na silnici I/35 mezi Libercem a Hodkovicemi nad Mohelkou. Ve dnech 28. a 29. června 2019 tedy platí na autobusových linkách v tomto úseku stálé jízdní řády.
Od neděle 30. června 2019 je plánováno zahájení další fáze dopravních omezení. Ta konkrétně obnáší znemožnění sjezdu do obce Jeřmanice a do Hodkovic nad Mohelkou ve směru od Liberce. Proto budou od 30. června do neděle 7. července 2019 opětovně upraveny jízdní řády autobusových linek ikona souboru...

Vytvořeno 25.6.2019 13:17:53 | přečteno 670x | irena.libalova
load