Úvodní strana > Město > Dopravní omezení (uzavírky, výlukové jízdní řády apod.)

Navigace

Město

 
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Výlukové jízdní autobusové řády

Od neděle 1. září do neděle 15. září 2019 bude z důvodu rekonstrukce propustku v Hodkovicích n. Mohelkou, místní části Záskalí, probíhat úplná uzavírce silnice III/27814, spojující Hodkovice a Dlouhý Most. Z toho důvodu platí na autobusových linkách IDOL č. 81 a 340 (540 081 Liberec – Hodkovice n. Mohelkou – Český Dub a 540 340  Liberec – Hodkovice n. Mohelkou – Turnov) výlukové jízdní řády. Všechny spoje ve směru od Liberce, které pravidelně jezdí přes Záskalí, se po dobu uzavírky budou otáčet v provizorní zastávce na parkovišti před zastávkou Hodkovice n. Mohelkou, Záskalí, horní ves, kde bude zřízena provizorní zastávka Hodkovice n.M., Záskalí, otočka : https://mapy.cz/s/duhukahefu .  Odtud se vrátí zpět k žel. přejezdu na Dlouhém Mostě a pojedou po objízdné trase přes Jeřmanice a dále po silnici I/35 do Hodkovic. Obdobně v opačném směru. Výjimkou bude ranní spoj č.1 linky 81 s odjezdem v 5:15 z Liberce, který z důvodu minimální frekvence zajížďku na Záskalí vynechá, a ranní spoj č.6 linky 340 s odjezdem v 6:32 z Turnova/ 6:55 z Hodkovic, který pojede od Jeřmanic přímo na Dlouhý Most; obsluhu zastávek Záskalí, otočka a Javorník místo něj zajistí „školní“ spoj č.70 linky 81, jedoucí v podobném čase (odjezd upraven na 6:53 z Jeřmanic a 7:00 ze zastávky Záskalí, otočka). Večerní spoje s odjezdy v 19:20, 20:18; 21:20 a 22:50 z Liberce pojedou do zastávky Záskalí, otočka pouze pro výstup (do uvedených spojů mezi Dlouhým Mostem a Hodkovicemi prakticky nikdo nenastupuje). Pokud do této zastávky anebo do zastávky Jeřmanice, Javorník nepojede žádný cestující, pojede autobus z Dlouhého Mostu přímo do Hodkovic, kde vyčká na pravidelný čas odjezdu.

Jan Roženský
KORID LK, spol. s r. o., Koordinátor veřejné dopravy Libereckého kraje, U Jezu 642/2a, 461 80 LIBEREC 2

www.iidol.cz/

 


Vytvořeno 4.9.2019 14:17:21 | přečteno 555x | jana.mizerova
load