Úvodní strana > Město > Dopravní omezení (uzavírky, výlukové jízdní řády apod.)

Navigace

Město

 
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Výlukové jízdní řády - vlaky

Provozovatel dráhy Správa železnic, s. o. informuje, že ve dnech 2. května 2020 od 7:00 hod. až 26. května 2020 do 20:40 hod. bude na železniční trati 030 (Hradec Králové -) Jaroměř - Liberec probíhat výluka v úseku Sychrov - Hodkovice nad Mohelkou, dne 12. května 2020 od 7:00 hod. do 20:00 hod. bude probíhat výluka také v úseku Malá Skála - Turnov - ikona souboruviz. výlukové jízdní řády.

Vytvořeno 21.4.2020 9:49:04 | přečteno 426x | irena.libalova
load