Úvodní strana > Pro návštěvníky > Fotogalerie > Aktuálně z města
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Kompletní rekostrukce lávky u Bradáčů a mostu v Poštovské ulici

Dne 29. srpna 2016 došlo k předání staveniště realizační firmě (SaM silnice a mosty a.s., Česká Lípa) a v nejbližších dnech bude zahájena kompletní rekonstrukce obou výše uvedených objektů. Celková cena díla je 2.728.456,53 Kč. V průběhu realizace bude nutné využít vyznačených objízdných tras. Dbejte prosím pokynů stavby. Omlouváme se všem za dočasné komplikace oblasti realizace. Maximální doba realizace je stanovena na 120 dní.


Rekonstrukce lávky u Bradáčů a mostu v Poštovské ulici

Lávka u Bradáčů

Lávka u Bradáčů

 
Most Poštovská

Most Poštovská

 
 
Vytvořeno 29.8.2016 14:24:20 | přečteno 711x | irena.libalova
load