Úvodní strana > Pro návštěvníky > Fotogalerie > Fotografie z akcí
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Dětský maškarní karneval 2008

Dětský maškarní karneval 2008 (4)

V pondělí 25.2.2008 proběhl v městské hale dětský maškarní karneval. Účast masek předčila všechna naše očekávání a do soutěže o nejhezčí masku bylo nakonec zapsáno 109 soutěžících.

V průběhu maškaráčku děti plnily celkem 8 úkolů a za jejich splnění dostávaly kartičky s pohádkovým motivem. Kartičky ze všech stanovišť tvořily tajenku pondělního odpoledne.

Rozluštění tajenky byla spíše záležitost rodičů, případně jejich pomoci. Každá kartička měla přiřazené písmenko a jejich správným určením většina zúčastněných tajenku úspěšně zvládla. Tím tajemným slovem byl MASOPUST.

V půl šesté bylo ukončeno hlasování dospěláků, kteří hodnotili masky a probíhala další karnevalová zábava. Nafukování balónků, přetahování lana a taky nějaký ten taneček na závěr. Pak už se všechny masky seřadily na place a začalo vyhlášení těch nejlepších.

Celkem bylo uděleno 285 hlasů, oceněno bylo deset nejlepších a zde je pořadí na pomyslných stupních vítězů.

  1. Bob a Bobek ( 48 hlasů )
  2. Maková panenka a motýl Emanuel ( 17 hlasů )
  3. břišní tanečnice ( 10 hlasů )

Sladkou odměnu prvním třem věnoval Městský úřad Hodkovice nad Mohelkou a ceny předával starosta města pan Antonín Samek.

Všechny děti si odnesly malou pozornost a všem jim patří velké poděkování, stejně jako jejich rodičům, kteří jim s výrobou masky jistě pomáhali.

Věříme, že i Vám se letošní karneval líbil a že se opět za rok všichni sejdeme. Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě a zdárném průběhu karnevalu.

Za oddíl SPV Lenka, Markéta a Hanka

Dětský maškarní karneval 2008

Dětský maškarní karneval 2008 (1)

Dětský maškarní karneval 2008 (1)

 
Dětský maškarní karneval 2008 (2)

Dětský maškarní karneval 2008 (2)

 
Dětský maškarní karneval 2008 (3)

Dětský maškarní karneval 2008 (3)

 
Dětský maškarní karneval 2008 (5)

Dětský maškarní karneval 2008 (5)

 
Dětský maškarní karneval 2008 (4)

Dětský maškarní karneval 2008 (4)

 
 
Vytvořeno 15.11.2011 12:45:55 | přečteno 3181x | Jiří Třísko
load