Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

čtvrtek 13. března a pátek 14. března 2014, 11:00 a 15:30 hodin

Filmové představení Pan Popper a jeho tučňáci; Výzva občanům Hodkovic nad Mohelkou.

Pan Popper a jeho tučňáci

Městské kino Hodkovice nad Mohelkou zve všechny diváky na americkou rodinnou komedii Pan Popper a jeho tučňáci. V hlavní roli Jim Carrey. Představení se koná v pátek 14. března 2014 v 19:0 hodin.


Výzva občanům Hodkovic nad Mohelkou!

Sdružení rodáků a přátel Hodkovic žádá každého, kdo má rád naše město, jeho okolí a historické památky, aby se zúčastnil společné brigády s cílem opravy a údržby Křížové cesty včetně jednotlivých kapliček, a to v neděli 16. března 2014 od 9:00 hodin. Budeme odstraňovat nálety a rovnat schody na cestě. Občerstvení je zajištěno. Velmi se těšíme na pomoc každého z Vás. 

Vytvořeno 13.3.2014 13:22:15 | přečteno 744x | irena.libalova
load