Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

čtvrtek 23. ledna a pátek 24. ledna 2014, 11:00 hodin a 15:30 hodin

Veřejná výroční schůze SRPH + přednáška, Filmové představení Mafiánovi

Veřejná výroční schůze SRPH + přednáška

Sdružení Rodáků a přátel Hodkovic nad Mohelkou zve srdečně všechny občany na veřejnou výroční schůzi, která se koná v pátek 24. ledna 2014 od 18:00 hodin v salónku Kulturního domu v Hodkovicích nad Mohelkou. Po skončení schůze je připravena přednáška PhDr. Miloše Kadlece na téma Sychrov, Rohanové a Hodkovice.


Filmové představení

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na novou americkou krimi komedii MAFIÁNOVI s Michelle Pfeiffer a Robertem de Niro v hlavní roli. Představení proběhne v pátek 24. ledna od 19:00 hodin.

Vytvořeno 23.1.2014 10:33:20 | přečteno 804x | irena.libalova
load