Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

čtvrtek 24. dubna 2014, 11:00 a 15:30 hodin

Přednáška a beseda s MUDr. Radimem Uzlem; Uzavření ordinace praktického lékaře; Pozvánka do kina - Hrdinové z Daranu; Nohejbalové utkání; Uzavírka silnice.

Přednáška a beseda s MUDr. Radimem Uzlem

Městská knihovna Hodkovice nad Mohelkou Vás srdečně zve na přednášku a besedu s MUDr. Radimem Uzlem na téma sexuální a reprodukční zdraví. Přednáška se uskuteční dnes ve čtvrtek 24. dubna 2014 od 17:00 hodin v Městském kině v Hodkovicích nad Mohelkou. Vstupné je 80 Kč. 


Uzavření ordinace praktického lékaře

MUDr. Martin Malík upozorňuje své pacienty, že ordinace praktického lékaře bude v pátek 25. dubna 2014 uzavřena z důvodu jeho účasti na konferenci. Děkujeme za pochopení.  


Pozvánka do kina 

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na dobrodružný příběh z africké přírody Hrdinové z Daranu. Film je vhodný pro celou rodinu. Představení se uskuteční v pátek 25. dubna 2014 od 19:00 hodin. 


Nohejbalové utkání

SK Hodkovice nad Mohelkou, nohejbalový oddíl zve všechny příznivce na nohejbalové utkání v rámci přeboru Libereckého kraje  SK Hodkovice n. M. - SKP Šaolíni. Utkání se koná na antukových kurtech na kluzišti v pátek 25. dubna 2014 od 17:00 hodin. Během zápasu prodej opékaných buřtů.

Uzavírka silnice

V neděli 27. dubna 2014 bude od 10:00 do 14:00 hodin uzavřena silnice č. III/278 Hodkovice nad Mohelkou – Český Dub v úseku Hodkovice nad Mohelkou, křižovatka – Český Dub, benzínová čerpací stanice. Důvodem uzavírky je 35. ročník cyklistického závodu „Časovka jednotlivců“. Objízdná trasa je navržena po silnici Hodkovice nad Mohelkou – Petrašovice – Sobotice – Český Dub. 

Vytvořeno 24.4.2014 9:07:41 | přečteno 825x | irena.libalova
load