Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

čtvrtek 27. března a pátek 28. března 2014, 11:00 a 15:30 hodin

Filmové představení HOP; Divadelní představení O rybáři a zlaté rybce a Ježibaby z Babína.

HOP.

Městské kino Hodkovice nad Mohelkou zve všechny diváky na americkou animovanou pohádku HOP o velikonočním králíčkovi, který se chtěl stát bubeníkem. Představení se uskuteční v pátek 28. března 2014 v 19:00 hodin.


Divadelní představení O rybáři a zlaté rybce a Ježibaby z Babína.

Městské kulturní středisko Hodkovice nad Mohelkou a Hodkovické amatérské divadlo H.A.D. uvádějí v sobotu 29. března 2014 v 14:00 a v 16:00 hodin v Městském kině v Hodkovicích nad Mohelkou pohádku O rybáři a zlaté rybce v podání Divadla z košíku Liberec a pohádku divadelního spolku DrMOL Ježibaby z Babína. 

Vytvořeno 27.3.2014 14:41:05 | přečteno 757x | irena.libalova
load