Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

čtvrtek 28. listopadu 2013 a pátek 29. listopadu 2013, 11:30 a 15:30 hodin

Vánoční trhy a rozsvícení vánočního stromu - sobota 30. listopadu 2013; Fortuna Musica - první adventní koncert

Vánoční trhy a rozsvícení vánočního stromu na hodkovickém náměstí


Město Hodkovice nad Mohelkou a Městské kulturní středisko Hodkovice nad Mohelkou ve spolupráci s kulturní komisí Vás srdečně zvou na Vánoční trhy, které se konají na našem náměstí tuto sobotu 30. listopadu 2013 od 14:00 do 17:00 hodin. Kromě stánků s nabídkou vánočního zboží a s občerstvením se můžete těšit na vystoupení dětí naší mateřské a základní školy a vystoupení divadelního souboru H.A.D. Jako doprovodný program je připravena vánoční výtvarná dílna a akce Cukroví pro Aličku (aukce pro dobrou věc). Sobotní odpoledne bude zakončeno rozsvícením tradičního vánočního stromu na našem náměstí.


Fortuna Musica - první adventní koncert


Letošní seriál adventních koncertů v kostele sv. Prokopa v Hodkovicích nad Mohelkou zahájí první adventní neděli 1. prosince 2013 svým vystoupením turnovský smíšený pěvecký sbor Fortuna Musica. Do svého repertoáru sbor vybírá písně z mnoha žánrů - od původních sborových skladeb přes úpravy lidových písní až po hudbu soudobou, spirituály, pop a jazz. Začátek koncertu je v 19:00 hodin.


Vytvořeno 28.11.2013 13:45:45 | přečteno 871x | irena.libalova
load