Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

čtvrtek 3. dubna a pátek 4. dubna 2014, 11:00 a 15:30 hodin

Filmové představení SUPER 8; Divadelní představení Cyrano v Buffalu; Restaurace Na Koupališti - taneční zábava.

Filmové představení SUPER 8

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve všechny diváky na americký sci.-fi horor SUPER 8 z dílny Stevena Spielberga. Představení se uskuteční v pátek 4. dubna 2014 v 19:00 hodin.


Divadelní představení Cyrano v Buffalu

Sdružení divadelních souborů Český Dub, divadelní soubor VOJAN Vás srdečně zve na ztřeštěnou komedii Cyrano v Buffalu. Představení se koná v pátek 4. dubna 2014 od 19:00 hodin v Kulturním domě v Hodkovicích nad Mohelkou. Vstupné je 50 Kč. 


Restaurace Na Koupališti - taneční zábava

Restaurace Na Koupališti v Hodkovicích nad Mohelkou pořádá v sobotu 5. dubna 2014 od 20:00 hodin taneční zábavu. K tanci i poslechu hraje skupina THE SHARKS. Všichni jste srdečně zváni. 

Vytvořeno 3.4.2014 14:01:30 | přečteno 767x | irena.libalova
load