Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

čtvrtek 31. října 2013 a pátek 1. listopadu 2013, 11:00 a 17:00 hodin

Otevření věže kostela pro veřejnost; Zimní filmový festival - sobota 2. listopadu 2013

Otevření věže kostela pro veřejnost

Sdružení rodáků a přátel Hodkovic ve spolupráci s farností v Hodkovicích nad Mohelkou Vás srdečně zvou k prohlídce kostelní věže s výkladem, která se uskuteční v sobotu 2.listopadu 2013 od 10:00 do 11:30 hodin. Všichni jste srdečně zváni.


Zimní filmový festival

Horolezecký oddíl Hodkovice nad Mohelkou srdečně zve veřejnost na zimní filmový festival, který se koná pod širákem v sobotu 2. listopadu 2013 ve Skalním údolí. Začátek je v 17:00 hodin a pásmo filmů je dlouhé asi 4 hodiny. Vstupné je pro dospělé 70 Kč, pro studenty a seniory 40 Kč. Občerstvení je zajištěno. Promítat se bude pod stanem s výhřevem teplomety.

Vytvořeno 31.10.2013 13:04:58 | přečteno 811x | irena.libalova
load