Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

čtvrtek 5. prosince 2013 a pátek 6. prosince 2013, 11:00 a 15:30 hodin

Adventní gospelový koncert

V podvečer druhé adventní neděle 8. prosince 2013 od 18:00 hodin vystoupí v kostele sv. Prokopa v Hodkovicích nad Mohelkou soubor Generace Gospel Choir. Původně liberecký, v současné době však i jablonecký soubor nadšených zpěváků. Zpívá převážně anglicky a občas i několik písní česky. Při vystoupeních divákům ukazují, že i hudba s duchovními texty umí být moderní a mohou se u ní pobavit. 

Vytvořeno 5.12.2013 9:48:15 | přečteno 914x | irena.libalova
load