Úvodní strana > Hlášení městského rozhlasu
Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

čtvrtek 7. května 2015, 11:00 a 17:00 hodin

Pozvánka do kina; Pizzerie Hodkovice nad Mohelkou; Oznámení MUDr. Aulehle.

Pozvánka do kina.

Městské kino v Hodkovicích nad Mohelkou zve děti a jejich rodiče na britskou animovanou pohádku PADDINGTON. Vypráví o ztraceném, ale svérázném medvídkovi, který způsobí v nové rodině pořádný chaos. Představení se uskuteční v neděli 10.května od 16.00 hodin.


Pizzerie Hodkovice nad Mohelkou.

Pizzerie Hodkovice opět v provozu. Nabídka, ceny i telefonní číslo zůstávají stejné. Personál se těší na Vaši objednávku. 


Oznámení MUDr. Jan Aulehle.

MUDr. Jan Aulehle oznamuje svým pacientkám, že gynekologická ordinace bude ve středu 13. května 2015 uzavřena. Děkujeme za pochopení.


Vytvořeno 7.5.2015 10:16:00 | přečteno 650x | irena.libalova
load